top of page
rayoscan logo rgb.jpg
Resim1.png

 Biorezonans cihazına bağlanan kişiye, cihazın kendisine ait Rayoscan EKG aparatı bağlanır.

 Rayoscan, kişiye önceden belirlenmiş  frekansları sırayla uygular ve vücudun bu frekanslara verdiği cevabı, kalbin  elektriksel aktivitesi üzerinden çok hassas bir biçimde inceler.

 Rayoscan, kişinin en çok rahatsız olduğu frekansları tespit ederek vücudun  en çok etkilenen sistemini bulur.

   Tedavi; görüşme, muayene,   hastanın şikayetleri ve bu bulgular üzerinden uygulanır.

RAYONEX1_edited.jpg
b0ed4e732a969905a61ed539f5d0fd3f_5.jpg

RAYOCOMP PS1000 POLAR

BİOREZONANS

HİÇ BİR YAN ETKİSİ YOK!

HER YAŞA UYGUN!

 Tüm yaşamın gerçek kaynağı enerjidir. Madde sadece enerjinin çok yoğun bir formudur. Dolayısı ile vücudumuz da yoğunlaşmış bir enerji alanıdır.

 Bu alandan yayılan titreşim veya frekanslar saptanabilmektedir. Bu frekanslar, hücreler arasındaki bilgi alışverişini sağlamakta, tüm biyokimyasal / maddesel süreçleri yönetmektedirler.

 Biyorezonans cihazı , hücresel bilgi alışverişi düzeyine etki eder ve tedavi hücre frekansı ile cihazın vücuda gönderdiği frekans arasında uyum  oluşması sonucu gerçekleşir.

 Yabancı frekanslar (Alerjen, virüs, bakteri, mantar, parazit, ağır metaller, zehirli maddeler, yoğun elektrikli alanlar, coğrafi özellikler vs...) normal frekans düzenimize zarar vererek vücudumuzun titreşim ahengini bozarlar. Bu da hastalıklara neden olur.

  Biyorezonans, bu yabancı frekansları tespit eder ve vücudumuza zarar veren frekansları ortadan kaldırarak sistemin düzgün çalışmasını sağlar.   Hücresel bilgi alışverişi eski düzenli haline kavuşunca da sağlığımıza kavuşmuş oluruz.

 Biyofiziksel bir teknik olduğu için kimyasal ilaçlar kullanılmaz. Kumaş elektrotlar aracılığı ile Elektromanyetik frekanslar uygulanır.

 Biyorezonans cihazından yayılan elektromanyetik frekansın gücü bir cep telefonundan yayılanın binde biri kadardır.

Hiç bir yan etkisi yoktur!

bottom of page